بازسازی ساختمانهای قدیمی

بازسازی ساختمانهای قدیمی بازسازی ساختمانهای قدیمی بازسازی ساختمانهای قدیمی بازسازی ساختمانهای قدیمی

بازسازی ساختمانهای قدیمی

آیا ازنمای ظاهر خانه قدیمی خود خسته شده اید
آیامی خواهید در میهمانی ها از  دکوراسیون داخلی  خانه خود لذت ببرید
به خانه ای رویایی ،زیبا ودرعین حال تلفیقی از سنت ومدرن فکر می کنید
آیا ازنور طبیعی کافی استفاده شده
از کم نور بودن خانه خود گله دارید
به فکر زیاد کردن اتاق خواب یا بزرگ کردن فضای پذیرایی یا آشپزخانه خود هستید
آیا سرویس های بهداشتی وکاشی کاری باطراخی مدرن  فکر می کنید
بازسازی خانه  و بازسازی ساختمان و مدرن سازی منازل تخصص ماست.

بازسازی خانه های قدیمی

آیا ازنمای ظاهر خانه قدیمی خود خسته شده اید
آیامی خواهید در میهمانی ها از دکوراسیون داخلی خانه خود لذت ببرید
به خانه ای رویایی ،زیبا ودرعین حال تلفیقی از سنت ومدرن فکر می کنید
آیا ازنور طبیعی کافی استفاده شده
از کم نور بودن خانه خود گله دارید
به فکر زیاد کردن اتاق خواب یا بزرگ کردن فضای پذیرایی یا آشپزخانه خود هستید
آیا سرویس های بهداشتی وکاشی کاری باطراخی مدرن  فکر می کنید
آیا نمای ساختمان تان عایق نیست انرژی مصرفی بالای داری

بازسازی خانه قدیمی را ازکجا شروع کنیم؟

اصل اول : قبل از هر کاری باید هدف و بودجه خود را مشخص کنیم یعنی اینکه در این امر ما چه کارهایی می خواهیم انجام دهیم و چه بودجه ای را برای این کار در نظر گرفته ایم و نیز باید شرایط منزل خود را در نظر بگیریم. یکی از مهمترین بخش های بازسازی خانه،فضای داخلی آن است برای افراد تکراری وخسته کننده است. استفاده بهینه از فضا موجود وتغییرات آن باتوجه به هزینه وخواست مشتری توسط طراحان معمار، سه بعدی دراختیار مشتری قرار می گیرد با لحاظ نمودن نظر مشتری طراحی برای اجرای آماده می شود.اصل دوم : بررسی امکانات موجود مثلا بررسی تمامی لوله های آب، رادیاتورها، سیستم برقی و سیم کشی را چک کنیم آیا تعویض شود یا نه چون ممکن است در قسمت هایی از آن ها پوسیده شده باشند.آیا در بازسازی خانه های قدیمی سرویس های توالت، حمام، آشپزخانه از نظر عایق سالم هستند یا نه اگر سالم باشد هزینه بازسازی کاهش می یابد.این ها مکان مهمترین قسمت های یک منزل هستند.البته نا گفته نماند بازسازی خانه وساختمان به ارزش ملک ، قیمت آن، ارزش افزوده پیدا خواهد کرد و در بازار مسکن می توانیم آن را با قیمت بالاتری به فروش برسانیم و سود بیشتری ببریم.
در بازسازی خانه های قدیمی ومسکونی چند مورد وجود داردکه تغییر در آن ها باعث می شود که ما فضای بهتر و مفید تری داشته باشیم:
1.    خانه ای داشته باشیم که معماری خوبی داشته باشد و استفاده بهینه از فضا ها و از همه فضا ها به خوبی استفاده کنیم.
2.    آشپزخانه قلب خانه است که میتوانیم با عوض کردن یا ترمیم کردن کابینت ها مانند رنگکاری یا تعویض درب هاوکانترو نمای ورودی آشپزخانه آن را کاربردی و زیبا کنیم.
3.    با جایگزین کاشی های مدرن وزیبا سرویس حمام و توالت مد روز داشته باشیم.
4.    اتاق نشیمن وسالن پذیرایی را زیبا سازی کنیم مثلا کف آن را عوض کنیم و سقف ها را نورپردازی وگچ بری کنیم و دیوار های آن را با کاغذ و رنگ های دکوراتیو جذاب تر کنیم که این شامل اتاق خواب ها هم میشود.
5.    از درب و پنجره های عایق صوت وحرارت واز شیشه های دو جداره استفاده کنیم، هم زیبایی بهتری خواهند داشت و هم از هدر رفتن گرما جلوگیری می کنند و ازکار های چوبی  کمد ها و دکور ها را تغییر دهیم که منزلی زیبا و دوست داشتنی داشته باشیم.

6- ازنمای های عایق استفاده کنیم تا ازهدر رفت انرژی جلوگیری کنیم نمای های عایق مانند ( رنگ نانوعایق ،عایق دکوراتیو)

بازسازی خانه ،بازسازی ساختمان و مدرن سازی منازل تخصص ماست.با خیال راحت بازسازی ساختمانقدیمی و بازسازی ساختمان وآپارتمان فرسوده خود را به گروه دکوراسیون داخلی خانه نو بسپارید و خانه ای شیک ، مدرن و رویایی از ما تحویل بگیرید . این شرکت  بهترین اکیپ طراحی و اجرای بازسازی خانه های قدیمی(طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی – نمای ساختمان ، نمای تلفیقی ، نمای مدرن با نمای سنتی، نمای مدرن کاه گلی با متریال قابل شستشو ) و مسکونی ، تجاری ، اداری ، باغ و ویلا)

 

کلیدواژه خود را وارد کنید